اسکن در محل

خدمات اسکن در محل – اسکن ایمن+ سریع + بدون جابجایی اسناد

نگران جابجایی اسناد هستنید؟ نیاز به اسکن در محل دارید؟  کارشناسان ما به محل شما می آیند …

خدمات اسکن در محل – کلیدی برای امنیت

نمی توانید اسناد را از شرکت خارج کنید؟ با خروج اسناد به بیرون از شرکت مخالف هستید؟ امکان خروج اسناد از محل بایگانی نیست؟ در محل شما شرکت خدمات اسکن وجود ندارد؟ مشکلی نیست. برای انجام پروژه اسکن متخصصین ما به محل شما می آیند. پروژه شما بزرگ یا کوچک است؟ اجازه دهید کارشناسان ما در این رابطه کمکتان کنند.

بسیاری از شرکت های تجاری دریافته اند که اسکن و نگهداری فایل های الکترونیکی برای صرفه جویی در وقت، هزینه و فضای اداری بسیار حائز اهمیت است. اسکن تخصصی چیزی است که حرفه ای های ما در گروه اسکن دیجیتال داک می توانند با دقت و تخصص فراوان انجام دهند. هنگامی که شما به صرفه جویی در مقدار فضایی که با اسکن اسناد فیزیکی و تبدیل این اسناد در سیستم های بایگانی الکترونیکی فکر می کنید، قطعا به مزایای اسکن پی می برید. عبور از میان پرونده ها و جابه جا کردن آنها نیز مسئله ی دیگری است که پرسنل قسمت های بایگانی با این موضوع بسیار دست و پنجه نرم می کنند. اسکن یک راه بسیار عالی برای دسترسی، مشاهده و یا کار با اسنادی است که به کرات از آن استفاده می شود.اسکن در محل

برخی از افراد نگران هستند که اسکن و دیجیتالی سازی اسناد در خارج از شرکت ممکن است در برخی موارد نقض امنیتی به وجود آورد، به ویژه اینکه، آخرین چیزی که هر شرکت یا بنگاه می خواهد این است که اسناد و مدارک مشتری ازساختمان و محل نگهداری آن خارج شود. این یک مشکل است که به راحتی توسط گروه اسکن ما با خدمات اسکن و مکانیزاسیون درمحل حل شده است.

با استفاده از خدمات اسکن در محل تیم ما قادر خواهید بود اسکن اسناد و پرونده ها خود را در دفتر خود و یا هر جایی که بنظر شما پرونده ها امنیت بیشتری دارند، انجام دهید. این نوع از خدمات یک مزیت فوق العاده برای کسانی که نیاز به دسترسی به پرونده ها در زمان اسکن دارند، ایجاد کرده است.

انتخاب نگهداری اسناد خود در قالب فایل های دیجیتالی با استفاده از اسکن، می تواند یکی از حرکت های مهم برای کسب و کار شما باشد. این کار شما را  بسیار سریع به آینده ای کارآمد سوق می دهد. نگه داشتن اسناد و دسترسی بدون نیاز به مراجعه به قفسه های بایگانی، این اجازه را می دهد که فایل ها را به راحتی از یک میز به دیگری منتقل و میان همکاران به اشتراک بگذارید. همچنین به شما اجازه می دهد تا به راحتی به تمامی اسناد (با امکان تایین سطح دسترسی) دسترسی داشته باشید.

جهان تجاری به یک جهان کامپیوتر محور و متکی به ظهور تکنولوژی جدید تبدیل شده است  و این کار با بایگانی و نگهداری پرونده ها به صورت فیزیکی مغایرت دارد. شما باید به دنبال یک شرکت متخصص در این رابطه باشید. گروه اسکن دیجیتال داک با سابقه چندین ساله و انجام پروژه های مشابه می تواند شما را در این امر یاری رساند، با ما تماس بگیرید.

نرم افزار بایگانی رایگان

چرا دیجیتال داک؟

در پروژه هایی با تیراژهای بالا طبق صلاحدید مدیریت، نرم افزار اسکن و بایگانی مستندات دیجیتال و یا سایر نرم افزارهای مربوطه به صورت کاملا رایگان اعطاء می شود.

مزایای اساسی اسکن در محل

عدم خروج اطلاعات مهم از شرکت

برخی اطلاعات آن قدر مهم هستند که از دست رفتن زره ای از آن ها باعث ضررهای بسیاری می شود، از جمله این اسناد می توان به اسناد مالی و حسابداری اشاره کرد.

دسترسی به فایل ها حتی زمان اسکن

در برخی مواقع برخی اسناد بگونه ای هستند که یا توسط ارباب رجوع یا توسط کارکنان بطور پیوسته به آن ها رجوع می شود. از این اسناد می توان به اوراق مدارک پزشکی اشاره کرد که بدون اطلاع از تاریخ دقیق مراجعه ارباب رجوع، نیاز به مشاهده پرونده وی می باشد.

حفظ امنیت

از آنجایی که هیچ گونه از اطلاعات شما به بیرون از شرکت برده نمی شود، در نتیجه امنیت اسناد شما نیز در بالاترین درجه خود قرار می گیرد.

نظارت کامل بر مراحل کار

گاهی اوقات لازم از بسته به نوع پروژه و نوع سند، در حین انجام پروژه مواردی را به کارکنان پروژه گوشزد که حتما رعایت شود، از آنجایی که همه چیز در دید شماست، پس جای هیچ نگرانی ای نخواهد بود.

عدم وجود شرکت های خدمات دهنده در محل شما

مواردی وجود دارد که در شهر و یا استان شما شرکت های خدمات دهنده اسکن و مکانیزاسیون وجود ندارد، در این صورت دو راه باقی می ماند، انتقال اسناد یا اسکن در محل شما،

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسکن در محل شما و دیگر مسائلی که فکر می کنید ما می توانیم در آن به شما کمک کنیم با استفاده از این فرم با ما تماس بگیرید