photo-scanning

اسکن عکس | اسکن تصاویر در بالاترین کیفیت ممکن – dpi بالا – اسکن تخصصی عکس و تصاویر

ما هزاران تصویر در بخش های ( آلبوم عکس ، تصاویر خانوادگی ، تصاویر نمونه کار ، تصاویر قدیمی و عکس های بزرگ) را تا به امروز اسکن کرده ایم!

اسکن عکس و تصاویر

اسکن باکیفیت dpi بالا + دقت سخت افزاری بالا + ارسال نمونه بدون هزینه + ویرایش تخصصی + هزینه پایینpicture-scanning

خدمات اسکن عکس / تصاویر در تعداد بالا و کم

عکس ها و تصاویر ایجاد شده چه از دوربین های شخصی یا حرفه ای چه از طریق نرم افزارهای مرتبط مواردی هستند که از زمان اختراع، به دلایل خاص آن از جمله راحتی در مشاهده بدون نیاز به هیچ دستگاه خاصی (پس از چاپ) به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی افراد تبدیل شده اند. این رابطه با نفوذ روزافزون گجت های مختلف مانند تلفن های همراه هوشمند روز به روز تنگاتنگ تر شده است. البته با این تفاوت که در گذشته عکس ها را بر روی کاغذ یا در آلبوم های فیزیکی مختلف مشاهده میکردیم ولی با پیشرفت تکنولوژی بیشتر عکس ها و تصاویر در گجت های مختلف از جمله کامپیوترها/ تلوزیون های هوشمند/ تلفن های همراه و … مشاهده می شود.

این پیشرفت تکنولوژی و راحتی در مشاهده و همچنین گرفتن عکس و البته حمل عکس های مورد علاقه و گاهی مورد نیاز ما بدون نیاز به حمل آلبوم های سنگین و جاگیر تنها در حافظه چند میلی متری باعث شده که نگهداری و مشاهده عکس ها در تلفن های همراه و یا سایر گجت های هوشمند به امری روزمره و البته راحت تبدیل شود.

ما یک شرکت ارائه دهنده خدمات اسکن عکس و تصاویر به صورت حرفه ای و تخصصی هستیم، فرآیند اسکن ما با آخرین نسل اسکنرها و توسط پرسنل مخصوص (گرافیست) انجام می شود که این خود گارانتی کننده کیفیت کار ماست، تیم ما علاوه بر اسکن عکس، خدمات اسکن اسناد، کتاب، نقشه، پوستر، نگاتیو، اسلاید و سایر مواردی که شاید در وب سایت به آن اشاره ای نشده را نیز به صورت تخصصی و نیمه تخصصی انجام می دهد. ما به صورت تخصصی قادر هستیم حتی اسلایدهای قدیمی شما را به فایل دیحیتالی تبدیل کنیم.

اسکن تصویر با اسکنر مخصوص عکس

photo-scannerتوسط اسکنر مخصوص اسکن تصاویر (عدم استفاده از اسکنرهای اسناد ) که جهت اسکن تخصصی تصاویر طراحی و ساخته شده اند می تواند تضمین کننده ایجاد خروجی ای با کیفیت و با دقت باشد. تیم ما جهت اسکن و تبدیل تصاویر کاغذی به فرمت های دیجیتال از جدیدترین اسکنرهای تولید شده در این زمینه استفاده میکند. اسکنرهای مخصوص اسکن تصاویر علاوه بر اینکه از نهایت دقت برای تبدیل عکس به فایل های دیجیتال استفاده می کنند، باعث می شوند در لحظه تبدیل کمترین آسیب به تصاویر فیزیکی برسد، با توجه به این موضوع فایل خروجی بیشترین کیفیت ممکن را دارا می باشد.

باید دقت فرمائید که ما تنها اسکن نمی کنیم، اسکن جزوی از مراحل دیجیتال سازی تصاویر است اما پایان آن نیست. گرافیست های تیم ما پس از اسکن تصاویر کار خود را شروع کرده و تک تک تصاویر را بازبینی و در صورت نیاز ویرایش/ ترمیم لازم را بر روی آن ها اعمال می کنند. این موضوع سبب افزایش چند برابری کیفیت تصاویر دیجیتال شده می شود.

وجه تمایز ما

 • هزینه منصفانه
 • سرعت بالای تحویل کار
 • استفاده از اسکنرهای مخصوص
 • فرمت خروجی متنوع
 • امکان چاپ مجدد
 • استفاده از گرافیست
 • تضمین عدم درز تصاویر
 • بهینه سازی پس از اسکن
 • امکان ویرایش های تخصصی
 • نام گذاری (فهزست سازی)

موارد انجام شده مشابه:

 • اسکن تصاویر خانوادگی
 • اسکن آلبوم عکس
 • اسکن عکس تعداد بالا
 • اسکن عکس های قدیمی
 • اسکن تصاویر بزرگ
 • اسکن تصاویر هنری
 • اسکن اسلاید/فیلم

انجام خدمات در بخش های

 • شخصی (تیراژ کم)
 • دولتی
 • خصوصی
فواید و دلایل اسکن تصاویر

دلایل محبوبت عکس های دیجیتالی

البته این موضوع مشخص و واضح است که عکس های چاپ شده جهت مشاهده به دلیل عدم نیاز به دستگاه خاصی به مراتب پرطرفدارتر هستند اما در اینجا سعی میکنیم چندی از مهمترین موارد رابیان کنیم که چرا تصاویر دیجیتالی از محبوبت بیشتری نسبت به عکس های چاپی برخوردار هستند؟ یکی از این دلایل اشتراک گذاری تصاویر با افراد دیگر است که در بالا به آن اشاره شده است، یکی دیگر دلایل محبوبت عکس های دیجیتالی، و یا به گونه ای دیگر یکی دیگر از دلایل اسکن عکس امکان ویرایش و یا چاپ مجدد آن بدون آسیب رساندن به نسخه اصلی است. برای مثال ممکن است عکس خانوادگی ای گرفته باشید که در آن زمان پدر خانواده در محل حضور نداشته است، پس از اسکن عکس و دیجیتاب سازی آن به راحتی و تنها با کمک یک گرافیست میتوانید پدر خانواده را نیز در آن تصویر ظاهر نمائید.
دلیل دیگر را می توان قابلیت حمل و مشاهده آنی تمامی تصاویر دانست، برای مثال پس از اسکن، می توانید تمامی نمونه کارهای خود را تنها در تلفن همراه خود داشته باشد و هرزمان که مشتری درخواست کرد آن ها را به وی نمایش دهید، این گزینه را می توان یکی از پر اهمیت ترین موارد برای اسکن و دیجیتال سازی تصاویر یا آلبوم های عکس دانست

فواید اسکن عکس ها

 • امکان چاپ مجدد در هر تعداد و هر سایزی
 • امکان ویرایش و تغییر تصاویر با حفظ نسخه اصلی
 • جلوگیری از هرگونه آسیب با گذشت زمان و عوامل فیزیکی مانند آب و آتش
 • افزایش طول عمر عکس ها با دیجیتال سازی آن ها
 • حمل میلیون ها عکس به راحتی تنها در حافظه های چند میلی متری
 • دسترسی و مشاهده براساس، نام افراد، محل گرفتن عکس و … تنها با چند کلیک
 • امکان ارسال آنی و بی دردسر تنها با یک کلیک
 • امکان به اشتراک گذاری سریع و آسان
 • مدیریت و مشاهده تمام عکس ها در هر لحظه
 • امکان مشاهده بر روی اکثرا گجت ها
 • قابلیت چاپ بر روی هر جنسی (چوب، پارچه، کاغذ) با توجه به دیجیتال بودن تصاویر شمل
 • امکان رمزگذاری و کنترل سطح دسترسی افراد با نرم افزارهای مرتبط
مراحل اسکن تصاویر

مراحل اسکن تصاویر

از آن جا که به دلیل کم حجم بودن تصاویر امکان جابجایی آن ها به دفتر ما به راحتی امکان پذیر است، فقط به توضیح مراحل اسکن در دفتر شرکت می پردازیم، اما اگر به هر دلیلی (قوانین ، صلاحدید و …) می خواهید اسکن در محل شما انجام شود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 1. تماس و هماهنگی با کارشناسان ما جهت اطمینان از انجام خدمات مورد نیاز شما و همچنین بررسی صف انتظار
 2. تحویل  تصاویر و دریافت رسید از ما جهت ارسال کالا به دفتر ما نیز می توانید درخواست دهید که ما برای دریافت از محل شما اقدام نمائیم)
 3. برآورد هزینه و زمان آنی یا تلفنیهزینه با توجه به برخی از آیتم ها مانند سایز و تیراژ و … و زمان از یک ساعت تا یک روز بستگی به تعداد و … برآورد می شود.
 4. نمونه اسکن: انجام اسکن بر روی یک یا چند تصویر و سپس ارسال آن از طریق ایمیل جهت مشاهده و تایید کیفیت شما
 5. انجام اسکن: پس از تایید شما، ما بقیه مراحل اسکن را طبق تفاوق قبلی موارد (کیفیت، ، نیاز یا عدم نیاز به ویرایش و … ) انجام می دهیم
 6. بهینه سازی و تهیه خروجی کار: شامل تصحیح رنگ، ترمیم و … همچنین در صورت نیاز تعریف کلیدواژه و پوشه بندی (نرم افزاری / پوشه بندی)
 7. اطلاع شما از اتمام کار: شامل ارسال ایمیل، پیامک و تماس کارشناس ما درخصوص پایان اسکن و هماهنگی جهت تسویه و تحویل کار
 8. تسویه مالی و بازگردانی کالا + فایل دیجیتال: شامل تسویه کامل مالی به صورت کارت به کارت، پرداخت نقدی حضوری، پرداخت به پیک و تحویل فایل الکترونیکی (CD یا DVD یا هارد دیسک) و اصل کالا از طریق پیک (ارسال از طرف شما یا ما) یا مراجعه حضوری به دفتر ما

باید توجه داشته باشید زمان مورد نیاز برای انجام اسکن و تحویل فایل نهایی بستگی به نوع کار و خدمات اضافی درخواستی شما خواهد داشت اما همیشه سعی ما بر انجام خدمات با سرعت بالا در حفظ کیفیت است. برای اطلاع از زمان اسکن می توانید با شماره تماس های ما تماس بگیرید.

تصاویر قدیمی

اسکن و دیجیتال سازی تصاویر قدیمی

همانطور که در بالا توضیح داده شد، با نفوذ گجت های جدید به خصوص تلفن های همراه هوشمند، علاقه افراد روز به روز به استفاده از عکس های دیجیتالی بیشتر و بیشتر شد، همین امر کاربران این حوزه را ترغیب نمود که عکس های قدیمی و کاغذی خود را نیز به نوعی به عکس های دیجیتالی تبدیل کنند.old-picture-scanning

در گفتاری دیگر می توان گفت با پیدایش شبکه اجتماعی گوناگون ازجمله فیسبوک و یا استاگرام پدیده به اشتراک گذاری عکس ها در فضاهای مجازی به خصوص در ایران به بالاترین حد خود رسید، این مسئله موجب شد که میل به اشتراک گذاری عکس ها بخصوص عکس های قدیمی نیز به امری ناگزیر تبدیل شد، با توجه با این موضوع اسکن و دیجیتال سازی عکس ها بهترین راه کار برای رفع این نیاز است.

اسکن و دیجیتال سازی تصاویر یا به گونه ای اسکن آلبوم های عکس قدیمی به روش معمول (روشی که برای دیجیتال سازی عکس های جدید مورد استفاده قرار می گیرد) ممکن است باعث آسیب به این موارد گرانبهاء شود. اما تیم ما با استفاده از روش های کاملا متفاوت اسکن و دیجیتال سازی تصاویر قدیمی را به روشی انجام می دهد که امکان آسیب به مرز صفر برسد.

با راه حل های تیم ما، شما می توانید مطمئن باشید که به تصاویر شما هیچ آسیبی در پروسه اسکن نمی رسد. ما پس از اسکن این تصاویر آن ها را به هر فرمتی که شما خواهان آن باشید تبدیل کرده و به صورت CD ، USB و … و یا تحت نرم افزار بایگانی دیجیتال به شما تحویل می دهیم. در ضمن با تعهد و تجربه چندین ساله ما می توانید از افشا و حفظ حریم خصوصی تصاویر خود اطمینان داشته باشید.

اگر نگران نگهداری و خراب شدن کتاب های قدیمی خود هستید. همین حالا با ما تماس بگیرید.

ویرایش/بازبینی

ویرایش / بازسازی تصاویر

همانگونه که در بالا نیز به صورت مختصر توضیح داده شد، ما تنها اسکن نمی کنیم، ما معتقدیم که اسکن تازه اولین قدم است، پس از اسکن تصاویر دیجیتالی شده در صورت درخواست شما، به بخش ویرایش ما انتقال پیدا می کند. در بخش ویرایش و بازسازی تصاویر دیجیتالی شده به گرافیست های این بخش سپرده می شود و کارهایی از جمله موارد زیر بر روی آن انجام می پذیرید:

چرخاندن و کراپ تصاویر در جهت دلخواه

این گزینه باعث می شود فایل های نهایی که ما به شما تحویل می دهیم اولا به صورت صددرصد در جهت صحیح چرخیده و برای مشاهده در هر دستگاهی (تلوزیون، موبایل و …) آماده است، ثانیا آری از هرگونه بخش های اضافی (قسمت های سیاه و …) باشد.Fix_picture

بازبینی و و بازسازی رنگ

ممکن است تصاویر شما قدیمی باشد و با توجه به نوع کاغذ آن پس از اسکن رنگ های موجود در آن به صورت قابل قبولی نباشد، در این زمان است که این گزینه بکار می آید. گرافیست های ما با تجربه خود سعی می کنند علاوه بر حفظ رنگ های تصاویر اصلی به آن جان تازه ای می بخشند.

ترمیم قسمت های آسیب دیده

از نام این گزینه نیز به طور کامل مشخص است که چه تغییراتی را ممکن است در تصاویر دیجیتالی شده ایجاد کند. به طور مثال ممکن است با توجه به عمر عکس، قسمتی از آن پاره شده باشد، گرافیست ها ما تا حد معقول سعی می کنند این بخش ها را ترمیم نمایند.

ترمیم مشکلات تصاویر اصلی

گاهی اوقات پیش می آید حتی خود تصویر اصلی نیز دارای مشکلاتی از جمله تابش نور شدید یا سیاهی های ناخواسته باشد. این گزینه نیز شامل ترمیم این موارد می شود.

علاوه بر موارد قید شده، گرافیست های ما قادر هستند هرچیز معقولی را برای شما به انجام برساند. برای اطلاعات بیشتر می تواند قبل از هر تصمیمی باما تماس بگیرید.

امانت داری/ امنیت

امانت داری / امنیت در دیجیتال سازی تصاویر

اامنیت-اطلاعاتمنیت و حفظ اطلاعات یکی از مهمترین ارکان در اسکن عکس ها (چه نمونه کاری، چه خانوادگی و چه سایر موارد) است. به عنوان مثال ممکن است شما نمونه کاری داشته باشید که انتشار آن در اینترنت سبب تزلزل شدید در فعالیت شغلی شما شود، یا حتی یک عکس شخصی که همه ما از عواقب انتشار آن در اینترنت و شبکه های اجتماعی آگاهی داریم.

با توجه به موارد گفته شده حفظ حریم شخصی، یا به گونه ای دیگر امانت داری برای مراکز اسکن یک وظیفه است. در این راستا تیم ما تدابیر خاصی برای این امر اندیشیده است. به این صورت که در ابتدا عکس ها و تصاویر شما توسط پرسنل مجرب و البته متعهد اسکن و به فایل دیجیتال تبدیل می شود، بعد از اتمام کار و تحویل آن به شما هیچ فایل کپی ای نزد ما باقی نمی ماند که امکان درز آن به بیرون باقی باشد، به لطف برنامه ریزی درست و مناسب تمامی هاردهای مورد استفاده در دفاتر ما به صورت روزانه مستر ریست میشوند. این موضوع سبب به صفر رسیدن درز اطلاعات مشتریان میشود. همچنین در صورت درخواست مشتری فرم تعهد نامه ای به صورت کاملا رایگان آماده و تنظیم می شود که در آن تیم ما به شما تعهد می دهد که در مدت زمانی که تصاویر نزد ما به صورت امانت است هیچ گونه درز اطلاعاتی به بیرون صورت نمی پذیرد.

ما چه چیزی را اسکن می کنیم؟

ما چه چیزی را اسکن می کنیم؟

بگونه ای باید بگوییم که ما هر چیزی را اسکن می کنیم اما در بخش اسکن تصاویر می توانیم بگوییم:

موارد اسکن مربوط به اسکن تصاویر

 • تصاویر خانوادگی
 • اسلاید و نگاتیو
 • تصاویر قدیمی و کهنه
 • تصاویر تاریخی
 • تصاویر سایز بزرگ
 • نقاشی ها و موارد هنری
 • فیلم های قدیمی
 • پوسترهای بزرگ
 • آلبوم های قدیمی
 • تصاویر روی تخته و بوم
 • عکس های روی پلاستیک و …
 • تصاویر بر هر سطوح
 • فیلم های رادیولوژی

ما می توانیم هر تصویری را با تقریباً هر سایزی اسکن کنیم، حتی قادر به اسکن مواردی هستیم که در بالا به آن ها اشاره ای نشده است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت گذاری و تماس

قیمت گذاری جهت اسکن و دیجیتال سازی عکس ها و به نوعی دیگر تصاویر براساس موارد زیر مشخص می شود:

 • تیراژ (منظور از تیراژ تعداد کل عکس هایی است که قصد اسکن آن ها را دارید)
 • سایز (منظور از سایز ابعاد عکس ها می باشد بطور مثال عکس های a5 )
 • دقت (منظور از دقت همان dpi اسکن می باشد)
 • جنس تصویر (به عنوان مثال کاغذ گلاسه)
 • نیاز یا عدم نیاز به ویرایش و سطح آن

این ها فقط مواردی روتین در اسکن تصاویر بودند، موارد گوناگون بسیاری وجود دارد که با معیارهای دیگری سنجیده میشود، به طور مثال ما قادر به اسکن عکس ها و تصاویر حتی از روی تخته شاسی هستیم. باید توجه داشت همیشه بهترین و سریع ترین روش برآورد هزینه تماس با کارشناسان ما است،

سایر مقالات و بخش های مربوطه

low-size-scanning
/
چرا نیاز به اسکن کم حجم است؟ چه روشی باعث می شود خروجی اسکن در ع…
documents-Family
/
تصاویر و اسناد خانوادگی یا بقولی "ارثیه احساساتی" یک بخش طبیعی در زندگی…
Writing-Picture-Books-grid
/
از حدود 1 سال پیش درخواست های بسیاری از مشتریان، برای اسکن عکس خ…

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل، هزینه ها و سایر مواردی که فکر می کنید ما می توانیم چه در بخش اسکن تصاویر چه سایر بخش ها با استفاده از این فرم با ما تماس بگیرید.