photo-scanning

اسکن عکس | اسکن تصاویر در بالاترین کیفیت ممکن – dpi بالا – اسکن تخصصی عکس و تصاویر

ما هزاران تصویر در بخش های ( آلبوم عکس ، تصاویر خانوادگی ، تصاویر نمونه کار ، تصاویر قدیمی و عکس های بزرگ) را تا به امروز اسکن کرده ایم!

اسکن عکس و تصاویر

اسکن باکیفیت dpi بالا + دقت سخت افزاری بالا + ارسال نمونه بدون هزینه + ویرایش تخصصی + هزینه پایینpicture-scanning

خدمات اسکن عکس / تصاویر در تعداد بالا و کم

عکس ها و تصاویر ایجاد شده چه از دوربین های شخصی یا حرفه ای چه از طریق نرم افزارهای مرتبط مواردی هستند که از زمان اختراع، به دلایل خاص آن از جمله راحتی در مشاهده بدون نیاز به هیچ دستگاه خاصی (پس از چاپ) به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی افراد تبدیل شده اند. این رابطه با نفوذ روزافزون گجت های مختلف مانند تلفن های همراه هوشمند روز به روز تنگاتنگ تر شده است. البته با این تفاوت که در گذشته عکس ها را بر روی کاغذ یا در آلبوم های فیزیکی مختلف مشاهده میکردیم ولی با پیشرفت تکنولوژی بیشتر عکس ها و تصاویر در گجت های مختلف از جمله کامپیوترها/ تلوزیون های هوشمند/ تلفن های همراه و … مشاهده می شود.

این پیشرفت تکنولوژی و راحتی در مشاهده و همچنین گرفتن عکس و البته حمل عکس های مورد علاقه و گاهی مورد نیاز ما بدون نیاز به حمل آلبوم های سنگین و جاگیر تنها در حافظه چند میلی متری باعث شده که نگهداری و مشاهده عکس ها در تلفن های همراه و یا سایر گجت های هوشمند به امری روزمره و البته راحت تبدیل شود.

ما یک شرکت ارائه دهنده خدمات اسکن عکس و تصاویر به صورت حرفه ای و تخصصی هستیم، فرآیند اسکن ما با آخرین نسل اسکنرها و توسط پرسنل مخصوص (گرافیست) انجام می شود که این خود گارانتی کننده کیفیت کار ماست، تیم ما علاوه بر اسکن عکس، خدمات اسکن اسناد، کتاب، نقشه، پوستر، نگاتیو، اسلاید و سایر مواردی که شاید در وب سایت به آن اشاره ای نشده را نیز به صورت تخصصی و نیمه تخصصی انجام می دهد. ما به صورت تخصصی قادر هستیم حتی اسلایدهای قدیمی شما را به فایل دیحیتالی تبدیل کنیم.

اسکن تصویر با اسکنر مخصوص عکس

photo-scannerتوسط اسکنر مخصوص اسکن تصاویر (عدم استفاده از اسکنرهای اسناد ) که جهت اسکن تخصصی تصاویر طراحی و ساخته شده اند می تواند تضمین کننده ایجاد خروجی ای با کیفیت و با دقت باشد. تیم ما جهت اسکن و تبدیل تصاویر کاغذی به فرمت های دیجیتال از جدیدترین اسکنرهای تولید شده در این زمینه استفاده میکند. اسکنرهای مخصوص اسکن تصاویر علاوه بر اینکه از نهایت دقت برای تبدیل عکس به فایل های دیجیتال استفاده می کنند، باعث می شوند در لحظه تبدیل کمترین آسیب به تصاویر فیزیکی برسد، با توجه به این موضوع فایل خروجی بیشترین کیفیت ممکن را دارا می باشد.

باید دقت فرمائید که ما تنها اسکن نمی کنیم، اسکن جزوی از مراحل دیجیتال سازی تصاویر است اما پایان آن نیست. گرافیست های تیم ما پس از اسکن تصاویر کار خود را شروع کرده و تک تک تصاویر را بازبینی و در صورت نیاز ویرایش/ ترمیم لازم را بر روی آن ها اعمال می کنند. این موضوع سبب افزایش چند برابری کیفیت تصاویر دیجیتال شده می شود.

وجه تمایز ما

 • هزینه منصفانه
 • سرعت بالای تحویل کار
 • استفاده از اسکنرهای مخصوص
 • فرمت خروجی متنوع
 • امکان چاپ مجدد
 • استفاده از گرافیست
 • تضمین عدم درز تصاویر
 • بهینه سازی پس از اسکن
 • امکان ویرایش های تخصصی
 • نام گذاری (فهزست سازی)

موارد انجام شده مشابه:

 • اسکن تصاویر خانوادگی
 • اسکن آلبوم عکس
 • اسکن عکس تعداد بالا
 • اسکن عکس های قدیمی
 • اسکن تصاویر بزرگ
 • اسکن تصاویر هنری
 • اسکن اسلاید/فیلم

انجام خدمات در بخش های

 • شخصی (تیراژ کم)
 • دولتی
 • خصوصی

مراحل اسکن تصاویر

از آن جا که به دلیل کم حجم بودن تصاویر امکان جابجایی آن ها به دفتر ما به راحتی امکان پذیر است، فقط به توضیح مراحل اسکن در دفتر شرکت می پردازیم، اما اگر به هر دلیلی (قوانین ، صلاحدید و …) می خواهید اسکن در محل شما انجام شود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 1. تماس و هماهنگی با کارشناسان ما جهت اطمینان از انجام خدمات مورد نیاز شما و همچنین بررسی صف انتظار
 2. تحویل  تصاویر و دریافت رسید از ما جهت ارسال کالا به دفتر ما نیز می توانید درخواست دهید که ما برای دریافت از محل شما اقدام نمائیم)
 3. برآورد هزینه و زمان آنی یا تلفنیهزینه با توجه به برخی از آیتم ها مانند سایز و تیراژ و … و زمان از یک ساعت تا یک روز بستگی به تعداد و … برآورد می شود.
 4. نمونه اسکن: انجام اسکن بر روی یک یا چند تصویر و سپس ارسال آن از طریق ایمیل جهت مشاهده و تایید کیفیت شما
 5. انجام اسکن: پس از تایید شما، ما بقیه مراحل اسکن را طبق تفاوق قبلی موارد (کیفیت، ، نیاز یا عدم نیاز به ویرایش و … ) انجام می دهیم
 6. بهینه سازی و تهیه خروجی کار: شامل تصحیح رنگ، ترمیم و … همچنین در صورت نیاز تعریف کلیدواژه و پوشه بندی (نرم افزاری / پوشه بندی)
 7. اطلاع شما از اتمام کار: شامل ارسال ایمیل، پیامک و تماس کارشناس ما درخصوص پایان اسکن و هماهنگی جهت تسویه و تحویل کار
 8. تسویه مالی و بازگردانی کالا + فایل دیجیتال: شامل تسویه کامل مالی به صورت کارت به کارت، پرداخت نقدی حضوری، پرداخت به پیک و تحویل فایل الکترونیکی (CD یا DVD یا هارد دیسک) و اصل کالا از طریق پیک (ارسال از طرف شما یا ما) یا مراجعه حضوری به دفتر ما

باید توجه داشته باشید زمان مورد نیاز برای انجام اسکن و تحویل فایل نهایی بستگی به نوع کار و خدمات اضافی درخواستی شما خواهد داشت اما همیشه سعی ما بر انجام خدمات با سرعت بالا در حفظ کیفیت است. برای اطلاع از زمان اسکن می توانید با شماره تماس های ما تماس بگیرید.

سایر مقالات و بخش های مربوطه

low-size-scanning
/
چرا نیاز به اسکن کم حجم است؟ چه روشی باعث می شود خروجی اسکن در ع…
documents-Family
/
تصاویر و اسناد خانوادگی یا بقولی "ارثیه احساساتی" یک بخش طبیعی در زندگی…
Writing-Picture-Books-grid
/
از حدود 1 سال پیش درخواست های بسیاری از مشتریان، برای اسکن عکس خ…

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل، هزینه ها و سایر مواردی که فکر می کنید ما می توانیم چه در بخش اسکن تصاویر چه سایر بخش ها با استفاده از این فرم با ما تماس بگیرید.