برآورد قیمت و کارشناسی اسکن اسناد

ارسال کارشناس جهت مشاوره و برآورد هزینه پروژه اسکن و دیجیتال سازی

هدف کلی ما از بررسی و کارشناسی نوع پروژه مورد نیاز شما، درک صحیح خواسته ها و ارائه بهترین راه حل است. همیشه سعی تیم ما بر این بوده که بهترین کیفیت را با کمترین هزینه ممکن برای مشتریان خود درنظر داشته باشیم.

انواع کارشناسی و برآورد هزینه خدمات اسکن و دیجیتال سازی توسط تیم ما

با کلیک بر روی نوع کارشناسی مورد نظر به قسمت مورد نظر هدایت می شوید

چرا نیاز به کارشناسی و برآورد هزینه است؟

تقریبا در تمامی پروژه ها، مهمترین مبحث، مبحث مالی است، مبحثی که بر طبق آن،روش انجام پروژه ، سرعت، کیفیت، دقت و … مشخص می شود. پروژه های اسکن نیز از این مقوله مستسنا نبوده، و نوع انجام پروژه (برنامه ریزی) بر این امر استوار است. البته این بحث بیشتر برای پروژهایی با تیراژ بالا استوار است و موردهای معمولی هزینه هایی مشخص شده ای دارند.

بر طبق نوشته بالا می توانیم پروژه های اسکن و آرشیو الکترونیکی را به چهار دسته مختلف تقسیم کنیم که هرکدام را با ذکر مثالی روشن خواهیم کرد:

در این نوع پروژه ها، نوع عملکرد، زمان، کیفیت و … همگی با استانداردی که مشتری خواستار آن است (با مشاوره و کمک کارشناس) تعیین، و سپس بودجه مورد نیاز به مشتری اعلام می شود.

ارسال کارشناس جهت بررسی و برآورد هزینه پروژه اسکن و بایگانی الکترونیکی به محل شما بصورت حضوری

در این نوع کارشناسی، که باهماهنگی قبلی با توجه به درخواست و وجود شرایط لازم انجام می شود، برآورد هزینه با مراجعه حضوری یکی از کارشناسان تیم ما به محل شما، و پس از مذاکرات و تفهیم موارد مورد درخواست شما و پر نمودن فرم مخصوص و گزارش آن به شرکت انجام می شود.کارشناسی خدمات اسکن

شرایط ارسال کارشناس بصورت حضوری

– در دسترس بودن یکی از کارشناسان ما

– امکان ارسال کارشناس (فاصله جغرافیایی دفاتر ما به محل شما)

– ارسال کارشناس حضوری تنها برای پروژه های که به صلاحدید مدیر پروژه است به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

– کارشناس حضوری فقط برای پروژه های با حجم بالا ارسال می شود.(برای پروژهای با تیراژ متوسط و پایین تر به مبحث کارشناسی غیر حضوری مراجعه نمایید)

بازگشت به فهرست

کارشناسی و برآورد هزینه خدمات اسکن و دیجیتال سازی به صورت غیرحضوری

این نوع کارشناسی و برآورد هزینه که برای اولین بار توسط تیم ما طرح ریزی شده است، بیشتر مخصوص پروژه هایی می باشد که در سایر استان های کشور قرار دارند که ما در حال حاضر دفتری در آن استان نداریم.

در این نوع کارشناسی، فرمی به شما داده می شود (به صورت اینترنتی، فکس، تلفنی) که حاوی سوالاتی در خصوص پروژه مورد نظر شما است. در این نوع کارشناسی پاسخ های شما مبنای برآورد هزینه توسط ما است، طبعاً عدم صحت پاسخ ها می تواند باعث اختلال در روند کار و ابطال کلیه مکاتبات شود. شما با پرنمودن و پاسخ صحیح به این سوالات و سپس ارسال مجدد آن به ما می توانید براحتی ما را از پروژه خود آگاه کرده و نیاز به کارشناس حضوری نیست، البته شایان ذکر است که در صورت صلاحدید مدیریت شرکت پس از ارسال اطلاعات توسط شما، کارشناس حضوری به صورت کاملا رایگان به محل شما فرستاده می شود. لازم به توضیح است برای تکمیل و شفاف سازی نوع پروژه می توانید از آن با موبایل (یا دیگر وسایل) فیلم یا عکسی تهیه کرده و برای ما (با استفاده از فرم اینترنتی) ارسال نمائید، اینکه این فیلم یا عکس چه ویژگی ای داشته باشد در پایین به صورت کامل توضیح داده شده است.

بازگشت به فهرست

فرم برآورد هزینه را چگونه تکمیل کنم؟پر کردن فرم

– اگر برای تکمیل سوالات از فرم اینترنتی مربوطه استفاده می کنید: در فرم اینترنتی همه چیز به صورت واضح و دقیق با ذکر مثال بیان شده است، همچنین می توان برای اطلاعات بیشتر بر روی علامت سوال که در کنار هر آیتم تعبیه شده است کلیک کرد.

– اگر برای تکمیل سوالات از فرم فکس یا ایمیل شده استفاده می کنید: در فرم فکس شده تمامی سوالات به صورت واضح بیان شده است، اما در صورتی که برای پرکردن قسمتی نیاز به کمک داشتید می توانید با شماره تماس های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت کاملا واضح آن قسمت را برای شما توضیح دهند.

– اگر برای تکمیل سوالات از تلفن استفاده می کنید: در این سیستم سوالاتی از شما توسط کارشناس ما پرسیده می شود که شما با پاسخگویی به آن فرم مربوطه را توسط کارشناس ما بصورت راه دور (تلفنی) پر خواهید کرد.

فیلم یا عکس ارسالی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟عکس مدارک پزشکی

– فیلم یا عکس از خود پرونده/کتب/اسناد (با این آیتم نوع مورد اسکن مشخص شود) ، صفحات داخلی (با این آیتم نوع دوخت و جنس کاغذ مشخص می شود)، فضای بایگانی (با این آیتم تیراژ کلی از لحاظ بصری مشخص می شود) باشد

– از کیفیت معقولی برخوردار باشد، ما نمی خواهیم کیفیت فوق العاده داشته باشد، تنها قابل بررسی باشد، کفایت می کند.

– اگر در فیلم حاوی توضیحاتی به صورت گفتاری باشد، بسیار بهتر خواهد بود.

اسکن فوق تخصصی مدارک پزشکی

اسکن مدارک بیمار

خدمات اسکن و دیجیتال سازی بیمارستان ها، درمانگاه ها، مطب ها و … تخصص ما اسکن مدارک پزشکی است.

نرم افزار آرشیو الکترونیکی رایگان

اسکن راه دور

در پروژه هایی با تیراژ بالا و طبق صلاحدید مدیریت نرم افزار آرشیو الکترونیکی به صورت کاملا رایگان همراه با پروژه تحویل داده می شود

چرا تیم ما؟

چرا دیجیتال داک؟

  • قیمت منصفانه
  • تجربه چندین ساله
  • انجام پروژه ها مشابه
  • تیم مجرب
  • نرم افزار بایگانی رایگان
  • سازگار با محیط زیست
  • انجام پروژه های:
  • دولتی
  • خصوصی

تماس با ما

تماس باما

در پایان ذکر این نکته ضروری است که تیم ما برخود واجب می داند که تمامی پروژه های محول شده را با بهترین کیفیت ممکن و با کمترین هزینه اجرا و به نتیجه برساند، و از اعمال هزینه های اضافی مانند هزینه نرم افزارهایی که شاید اصلا نسبت به پروژه شما لازم نباشند، هزینه های بارکد و … اکیدا خودداری نماید. ما همه چیز را برای شما روشن خواهیم کرد.