kodak i1220 plus Scanner

اسکنر کداک مدل آی ۱۲۲۰ پلاس

اسکنر سند دورو- رنگی Kodak مدلPlus i1220، با سرعت ۴۵ سند یکرو و ۹۰ تصویر دورو سیاه و سفید و ۳۰ سند رنگی در دقیقه، دارای سیستم تغذیه اتوماتیک اسناد (ADF) و سیستم اسکن مسطح (Flatbed) بصورت انتخابی (Option)، دقت ۱۰۰ تا ۱۲۰۰ نقطه بر اینچ مربع، ظرفیت فیدر ۵۰ برگ، حداکثر سایز اسکن ۲۱۶ میلی متر در ۸۶۳ میلی متر، اسکن روزانه ۳۰۰۰ برگ، تشخیص سند رنگی و اسکن رنگی همان سند (Automatic Color detection) ، ایجاد فایلهای گرافیکی با ساختار TIFF، JPG، PDF با فشرده سازی مناسب و فایلهای Multi Page ، دارای سیستم تصویربرداری CCD ، قابلیت اسکن از اسناد ضخیم و کارتهای بانکی، تشخیص اسناد دو یا چندتایی از طریق امواج فراصوتی (۳D-Ultrasonic) 

مشخصات-کلی

در حال حاضر
فروش اسکنر نداریم
تنها خدمات اسکن !!!

نقاط ضعف

  • طراحی ضعیف سینی خروجی
  • اشغال فضا زیاد به دلیل تا نشدن اسکنر
  • سرعت کم

نقاط قوت

  • اسکن به صورت دوبلکس (اسکن دورو).
  • ارائه شده با نرم افزار اسمارت تاچ
  • عرضه شده با نرم افزار OCR و مدیریت اسناد.

خلاصه

  • اسکنر کداک مدل i1120 plus، می تواند با یک دکمه سریع اسکن را آغاز نماید.
  • این اسکنر دوبلکس است یعنی هر دو طرف را همزمان اسکن می نماید، همچنین دقت او سی آر این اسکنر نیز (فارسی ندارد) بسیار بالا است.

توضیحات-یا-بررسی

Kodak Plus i1220 – کداک Plus i1220

مدت ها پیش، زمانی که همه ی ما نسبت به تکنولوژی و فواید آن بی تجربه و خام بودیم ، افراد نادانی بودند که مدام به ما میگفتند که پایان عمر کاغذ نزدیک است . ارتباطات الکترونیکی منجر به نابودی نامه نوشتن خواهد شد ، همه ی پستچی ها کار خود را از دست خواهند داد و زباله ی کمتری هم خواهیم داشت.

اما واقعیت رایانه های شخصی مدرن ، ادارات مجهز به ویندوز کاملا متفاوت است . ایمیل ها در واقع کاغذ باطله ی بیشتری تولید می کنند؛ چرا که کارمندان ادارات ، ایمیل های ارسالی را بدون هیچ لزومی برای خواندن ، پرینت می کنند . در عین حال هزینه ی پایین پرینت گرفتن عموما به این معناست که شرکت ها می توانند موجب شوند که ما در کوهی از زباله دفن شویم .

به نظر می رسد که کداک ، شرکتی است که برای هدف ظاهرا محکوم به شکست ادارات بدون کاغذ تلاش جدی می کند . اسکنر کامپکت مدل i1220 پلاس آن اوراق را از فرمت فیزیکی به الکترونیکی باز می گرداند . اما این به چه معناست ، یعنی پرینت نمی کند؟ چرا باید بخواهید میز کاریتان را با چنین دستگاه محدودی شلوغ کنید و به هم بریزید؟1200-1300_365x140(1)_375X0

باید قبول کرد که این دستگاه نسبت به انبوه دستگاه های همه کاره ی موجود در بازار یک دستگاه تک کاره محسوب می شود . اما اشتباه نکنید ، این دستگاه برای کاربردهای ساده و مصرف کنندگان این چنینی نیست . در حقیقت مدل i1220 ستاره ی دنیای اسکنر هاست ، ممکن است هیجان انگیزترین و پرزرق و برق ترین دستگاه نباشد ، اما رویکرد یک طرفه و تجاری آن به طرز فریبنده ای موثر است و دستگاهی است که واقعا به خوبی کار را تحویل می دهد .

برای شروع باید گفت که این دستگاه مدارک بسیاری را در مدت زمان کم اسکن می کند . اگر تا به حال دیجیتال کردن اسناد چند صفحه ای را امتحان کرده باشید ، می توانید در اینجا منظور من را بفهمید و درک کنید . مدل i1220 را با بسته ای از کاغذهای A4 پر کنید . دستگاه در عرض چند ثانیه آن ها را می بلعد . کداک رسما سرعت اسکن رنگی دستگاه را ۳۰ صفحه در دقیقه را برای آن اعلام کرده  و ما با این حرف مخالفتی نداریم . در حقیقت ، ما سعی کردیم با قرار دادن ۳۴ صفحه که با رزولوشن dpi 300 آن را در ۵۸ ثانیه تحویل داد ، کاری کنیم که دستگاه ، اسکن را سریع تر انجام دهد . فوق العاده تر از آن، این است که این دستگاه، دو سوی اسناد شما را همزمان اسکن می کند که در این حالت پتانسیل سرعت اسکن ۶۴ صفحه در دقیقه است . با این حال در رزولوشن های بالا این سرعت به شکل قابل توجهی پایین تر است . اسکن کردن همان ۳۴ صفحه در رزولوشن  dpi 600 معادل ۱۰ دقیقه و ۵۰ ثانیه طول می کشد .

مدل i1220 ، با انواع گوناگون بسیاری از کاغذها نیز کار می کند . در واقع می توانید، انواع کاغذ در آن بگذارید و دستگاه نیز به خوبی از پس آن بر می آید . بر اساس کاغذ اطلاعات دستگاه می توانید از وزن  ۳۴g/m2 تا  ۴۱۳g/m2در آن کاغذ بگذارید . این بدین معناست که می توانید از انبوهی از کارت های تجاری گرفته تا برچسب های بسیار نازکِ تحویل را که به نظر می رسد که روی کاغذهای شفاف چاپ شده اند ، اسکن نمایید . بدنه اسکنر برای پوشش های ضخیم ،  تقریبا در یک وضعیت افقی به عقب می چرخد تا کارت شما در هنگام قرار گرفتن در سینی خروجی به جایی گیر نکند.

عملکرد  Kodak مدلPlus i1220

شاید بهترین چیز درباره ی مدل i1220 ، سادگی استفاده از آن باشد . حتی مادربزرگم هم با اینکه از اینترنت و وسایل دیجیتال استفاده ی چندانی نمیکند ، می تواند از آن استفاده کند . وقتی سینی اسکنر را پر کردید ، تنها کاری که باید بکنید این است که در سیستم روی آیکون i1220 کلیک راست کنید و گزینه ای را انتخاب کنید . گزینه های مستقیم به jpeg، pdf و کپی به پرینتر برای انتخاب وجود دارند و کار اسکن شروع خواهد شد . لازم نیست تنظیمات عجیبی را انجام دهید ، لازم نیست قبل از انجام اسکن کاری کنید یا مجددا اسکن را تکرار نمایید مدل i1220 همه ی کارها را انجام میدهد . از بریدن و صاف کردن خودکار صفحات گرفته تا تنظیمات خودکار که باعث می شود ، تا متن برای OCR آسان تر شود را خود دستگاه انجام می دهد .

با این حال ، آن چه که زیرکانه است این است که اگر فرمت PDF را برای خروجی انتخاب کنید، مدل  i1220 هر متن را به صورت خودکار1200-1300plus-right_375X0 می خواند و شناسایی می کند، و فایل های PDF قابل جستجویی را تولید می کند و لازم نیست شما کاری به جز وارد کرد اوراق به قسمت ورودی و انتخاب گزینه ی مورد نظر خود انجام دهید . حتی اسناد دشوار همانند اسنادی که پس زمینه ی رنگی دارند نیز  سریع و بدون مشکل اسکن می شوند و به فایل قابل جستجو تبدیل می شوند .

مشکلات Kodak i1220

 با این حال Kodak i1220 ، دستگاه بدون نقصی نیست . سینی خروجی طراحی مناسبی ندارد و اگر مراقب نباشید، صفحات را کف اتاق می ریزد. مشکل دیگر این است که کاملا تا نمی شود که بدین معناست که بیش از آن چه که به نظر می رسد، روی میز جا اشغال خواهد کرد .

ایرادات جزیی وجود دارد ، با این حال روی هم رفته، مدل i1220 دقیقا همان کاری را می کند که روی جعبه ی آن نوشته و این کار را بسیار خوب و موثر انجام می دهد . به شما اجازه می دهد که اسناد مختلف را با سرعت زیاد اسکن و دیجیتالی کنید و کار کردن با آن به سادگی کار کردن با دستگاه فوتوکپی است .

اگر اداره ی شما تصمیم جدی در زمینه ی کاهش مصرف کاغذ گرفته است یا می خواهید اوراق زیادی را آرشیو نمایید یا تنها می خواهید کاری را که انجام آن بسیار طول می کشد به سرعت و جدیت انجام دهید، این دستگاه انتخاب مناسبی است.

تنها مشکل مدل i1220 قیمت آن است. مهم نیست که نیاز کاری شما چه باشد، قیمت بالای این دستگاه نفس شما را بند می آورد.

تبدیل کتاب به پی دی اف سرچبل، تبدیل کتاب به متن قابل کپی ، تبدی…
حتما تا به امروز کدهای مربعی زیادی را در سایت ها یا نرم افزاره…
تمام مواردی که در بالا به عنوان سرتیتر قید شده در اصل یک معنی را می د…

مشخصات-فنی

نوع اسکنراداری – اسناد – بایگانی
سیستم تغذیه کاغذفیدر اتوماتیک کششی
اسکن پیشنهادی روزانه3 هزار برگ
بیشترین سایز قابل اسکنA4
کمترین سایز قابل اسکن50 میلی متر در ۵۰ میلی متر
سرعت اسکن45 برگ
رزولیشن سخت افزاری600 dpi
ابعاد فیزیکی330 میلی متر عرض × ۲۴۶ میلی متر ارتفاع × ۱۶۲ میلی متر قطر (وزن ۵٫۵ کیلوگرم)
قابلیت اسکن دو روبله
ظرفیت سینی ورودی50 برگ
ظرفیت سینی خروجی50 برگ
فرمت های خروجیBMP, JPEG, RTF, searchable PDF, Single and multi-page PDF, Single and multi-page Tiff
تکنولوژی اسکنCCD
قابلیت تشخیص متن OCRبله
سیستم عامل پشتیبانی شدهWindows XP SP2 and SP3 (32-bit), Windows XP x64 Edition SP2, Windows Vista SP1 (32-bit and 64-bit), Windows 7 SP1 (32- bit and 64-bit), Windows 8 (32-bit and 64-bit), Windows 8.1 (32-bit and 64-bit), Windows 10 (32-bit and 64-bit
نوع نورپردازیفلورسنت
نوع اتصالUSB2
سنسورهاUltra Sonic
قابل خواندن بارکدبله
رزولیشن خروجی100 تا ۱۲۰۰ دی پی آی
نرم افزارهای همراهFully supported by Kodak Capture Pro Software and Kodak Asset Management Software. Windows bundled software: TWAIN, ISIS, WIA Drivers; Kodak Capture Pro Software Limited Edition; Smart Touch; Nuance P
میزان تولید صدا
فاکتورها و میزان مصرف برقدما ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد و رطوبت عامل: ۱۵٪ تا ۸۰٪ RH
سیستم پیشنهادیIntel Core2 duo 6600 @ 2.4 GHz Duo Processor or equivalent, 4 GB RAM (Windows and Linux)
لوازماسکنر تخت A3 کداک (در صورت درخواست) , اسکنر A4 تحت کداک (در صورت درخواست)

موارد-مشابه

kodak-scanmate-i1180-angle
Key-points-before-buying-a-scanner
/
با اینکه ما فکر می کنیم اسکنرها دستگاهایی ساده هستند ولی این واقعیت دارد که…
i2800ProductRight365x269_375X0
кресло-мешок
اسکنر-کوداک-i2600
دیجیتال داک : اسکن و بایگانی دیجیتال