Plustek SmartOffice SC8016U

اسکنر پلاستک مدل اس سی ۸۰۱۶ یو

اسکنر اسناد پلاستک – اسکنر دو رو رنگی پلاستک – اسکن روزانه ۸ هزار برگ- توانایی اسکن اسنادی تا سایز a3 – اسکنر a3 بایگانی پلاستک اسناد را با سرعت بسیار بالایی اسکن می کند – تکونولوژی التراسونیک در این اسکنر بکار رفته است – اسکنری که توانایی اسکن کارت ویزیت را دارد – اسکنر پلاستک بسیار سریع است

مشخصات-کلی

در حال حاضر
فروش اسکنر نداریم
تنها خدمات اسکن !!!

نقاط ضعف

  • در زمان اسکن اسناد به صورت PDF قابل جستجو (OCR) به طرز قابل توجهی کند می شود.
  • نمایش پروفایل ها بر روی دستگاه به صورت عددی است.
  • فلت پد ندارد.

نقاط قوت

  • این اسکنر اوراق را تا عرض A3 را اسکن می کند.ADF  خودکار ۱۰۰ برگی.
  • سرعت اسکن در فرمت PDF تقریبا به اندازه ی سرعت برآورد شده است.
  • قیمت مناسب در نظر گرفته شده برای اسکنر.

خلاصه

  • Plustek SmartOffice SC8016U می تواند عملیات اسکن را از فیدر خودکار ۱۰۰ برگی خود تا سرعت ppm 80 انجام دهد و اوراقی به بزرگی اندازه A3 را نیز اسکن کند.

توضیحات-یا-بررسی

Plustek SmartOffice SC8016U – اسکنر پلاستک اسمارت آفیس SC8016U

Plustek SmartOffice SC8016U، اسکنر رومیزی فوق العاده ای است، که سرعت بسیار بالایی دارد .به خصوص در زمانی که خروجی مورد نظر به صورت grayscale pdf تنظیم شده باشد. همچنین این اسکنر دارای یک فیدر ۱۰۰ برگ اتوماتیک (ADF) است که می تواند  اوراقی به عرض A3 را نیز اسکن نماید. تنها مشکل اصلی این اسکنر آن است که در زمان تبدیل اسکن ها به فایل PDF قابل جستجو، که فرمت محبوبی برای اوراق و اسناد بسیاری از ادارات است، به طرز قابل توجهی کند می شود. البته باید توجه داشت که استفاده از این نوع فرمت خروجی توسط خود اسکنر برای متن های فارسی عملکردی ندارد.

ابعاد مدل SC8016U  ۴۳٫۶ در ۲۶٫۲ در ۲۶٫۶ سانتی متر و وزن آن ۹ کیلوگرم است، و به اندازه ای بزرگ است که قاعدتا آن را روی میز کاریتان قرار نمی دهید. این اسکنر دو روی رنگی رزولوشن سخت افزاری dpi600 را دارد و برای اسکن روزانه ی ۸۰۰۰ صفحه طراحی شده است. مسیر عبوری کاغذ بسیار مستقیم است، کاغذهایی که در ADF قرار داده می شوند، در پایین اسکنر ظاهر می شوند. علاوه بر کارت های پلاستیکی با ضخامت ۱٫۲ م م، کارت های ویزیت را نیز به راحتی اسکن می کند.

سخت افزار و نرم افزار اسکنر Plustek SmartOffice SC8016U

نرم افزارهایی که با اسکنر عرضه شده است شامل NewSoft Presto! PageManager 9, Abbyy FineReader 9.0 Sprint, Plustek DI Capture, Plustek DocAction (که به شما اجازه می دهد دکمه های اسکن را برنامه ریزی کنید)، و درایور Twain می شوند که به شما اجازه می دهد که از هر برنامه ی ویندوزی عملیات اسکن را انجام دهید.

همچنین می توانید عملیات اسکن را با استفاده از ۹ پروفایل قابل تنظیم با DocAction   از پنل جلوی اسکنر انجام دهید. پروفایل های اسکن پیش فرض PDF Utility (به PDF قابل جستجوی dpi 300 رنگی)، Scan Utility ( به JPEG)، File Utility (به تصویر رنگی PDF 300 dpi)؛ OCR (اوراق را در FineReader باز می کند و می خواند)؛ File Utility ( به تصویر رنگی PDF 200    dpi)، Copy (به پرینت)؛ Email (JPEG)؛ FTP (JPEG)، و File Utility (به تصویر grayscale پی دی اف dpi 200) هستند.

می توانید با استفاده از دکمه های بالا و پایین در سمت راست کلید اسکن بین پروفایل ها جا به جا شوید، شماره ی پروفایل به شکل یک کاراکتر در صفحه نمایش LED نمایش داده می شود. زمانی که یک پروفایل را انتخاب کردید، با لمس کردن کلید اسکن، عملیات اسکن آغاز خواهد شد. در ضمن برچسبی پرینت شده همراه با دستگاه موجود است که ویژگی های هر ۹ تنظیمات پیش فرض را مشخص کرده است و یک ستون دیگر نیز دارد که در آن می توانید تغییرات خود را وارد کنید. این برچسب نسبتا کوچک است، و فضای خالی آن به اندازه ای کوچک است که برای نوشتن در آن باید دست خط ریزی داشته باشید و جایی هم برای اعمال اصلاحات ندارد.

همچنین می توانید با استفاده از درایو Twain  عملیات اسکن را مستقیما از هر برنامه ای که فرمان “اسکن” را داشته باشد انجام دهید. می توانید اسکن را  از PageManager نیز انجام دهید که به شما اجازه می دهد اوراق ذخیره شده  یا اسکن شده را در برنامه های مختلف باز کنید.

سرعت اسکن و OCR اسکنر پلاستک اسمارت آفیس SC8016U

مدل SC8016U بسته به شیوه ی اسکنی که استفاده می کنید، سرعت های متفاوتی دارد. این سرعت برای اسکن یک رو ۸۰-صفحه در دقیقه (ppm) و برای اسکن دورو تا رزولوشن  ۳۰۰dpi در اسکن سیاه و سفید grayscale، ipm) 160( (تصویر در دقیقه ، که در آن هر طرف از صفحه ی ورق، یک تصویر محسوب می شود) است. در اسکن رنگی dpi 200 این سرعت برای اسکن یک رو ppm 45  و برای اسکن دو رو ipm 90 برآورد شده است. و برای اسکن رنگی dpi 300، نیز سرعت برای اسکن یک رو و دورو به ترتیب ۳۰ ppm و ۶۰ ipm برآورد شده است.

ما کاغذ A4 را امتحان کردیم که سریع ترین اسکن در این روش صورت می گیرد. صفحه را در ADF بچرخانید (یعنی کاغذ A4 را برای تصریع در اسکن به صورت عرضی اسکن کنید)  نرم افزار به صورت خودکار جهت اوراق را اصلاح می کند.

این اسکنر ۳ پروفایل از پیش تنظیم شده برای اسکن اسناد به خروجی PDF  در اختیار دارد
( رنگی dpi 300، رنگی dpi 200، و grayscale 200 dpi )، اما تنها یک پروفایل برای اسکن به فایل PDF قابل جستجو (رنگی dpi 300) در اختیار دارد. ما آزمایش معمول خود را برای اسکن رنگی dpi 300 انجام دادیم. در آزمایش، زمان برآورد شده در اسکن یک رو ppm 26.8  و در اسکن دو رو به تصویر PDF، ppm 46.8 بود. بنابراین در اسکن دو رو اندکی زمان از دست داد، با این حال بسیار نزدیک به زمان اصلی بود. اما وقتی اسکن رنگی dpi 300 را به PDF قابل جستجو انجام دادم، این اسکن در زمان بسیار کند ۶ دقیقه و ۱۰ ثانیه و تقریبا ۶ برابر زمانی که برای اسکن به تصویر PDF(1 دقیقه و ۴ ثانیه) ، طول کشید.

همچنین اسکن اسناد به فرمتPDF در grayscale dpi 300 را نیز امتحان کردم، رزولوشنی که سرعت برای آن ppm  ۸۰/ipm 160  اعلام شده بود. ما زمان ppm 68.1  و ipm 168 به ترتیب برای اسکن یک رو و دورو ثبت کردیم که بسیار فوق العاده است، چرا که در هنگام اسکن دوروی صفحات هیچ زمانی را هدر نداد. ما از لحظه ی فشار دادن دکمه ی فرمان “اسکن” تا ذخیره و پردازش فایل زمان گرفتیم. زمان واقعی که صرف اسکن کردن می شود احتمالا بسیار نزدیک به زمان برآورد شده است. وقتی به وضعیت فرمت PDF قابل جستجو، در grayscale dpi 300، رفتم، در مقایسه با اسکن به فرمت pdf تصویری، که فقط ۲۲ ثانیه طول کشید، این اسکن ۳:۱۹ زمان برد.

در آزمایش استفاده از FineReader، عملکرد OCR مدل SC8016U تقریبا متوسط بود، و متون انگلیسی با فونت Times New Roman و قلم ۱۰ و همینطور با فون Arial و با قلم ۸ را بدون اشتباه خواند.

ما تنها چندین اسکنر عرضی ADF دار را آزمایش کردیم. مدل KV-S5055C پاناسونیک فلت پد نداشت، در حالی که اسکنر اوراقEpson WorkForce مدل DS-60000 و مدل  DocuMate 4830 زیراکس، هر دو، هم ADF و هم فلت بد داشتند، که درصورتی که نیاز به اسکن کتاب ها، نشریات و اوراق حساس و ظریف داشتید بسیار مفید هستند.ADF های مدل KV-S5055C پاناسونیک و مدل DS-60000 اپسون هر کدام می توانند ۲۰ ورق را نگه دارند، در صورتی که مدل ۴۸۳۰، ۷۵ برگ ظرفیت دارد.

سرعت مدل KV-S5055C پاناسونیک در تنظیمات پیش فرض، برای اسکن یک رو ppm 50 و برای اسکن دو رو ipm 100 اعلام شده و این سرعت در آزمایش ppm 43  و ipm 86 بود که به شکل قابل قبولی نزدیک به سرعت اعلام شده بود و در زمان سوییچ به اسکن دو رو هیچ زمانی هدر نمی دهد. این دستگاه اوراق آزمایشی ما را در زمان قابل قبول ۵۰ ثانیه به PDF قابل جستجو اسکن و ذخیره نمود.

سرعت مدل DS-60000 اپسون برای اسکن یک رو و دو رو به ترتیب ۴۰ ppm و ۸۰ ipm اعلام شد و این سرعت در آزمایش اسکن یک رو و دو روی ما ۳۱ ppm و ۶۲ ipm بود و اوراق آزمایشی ما را در ۲:۵۹ به فرمت PDF قابل جستجو اسکن نمود. سرعت مدل ۴۸۳۰ زیراکس در اسکن یک رو ۳۰ ppm و در اسکن دو رو ۵۰ ipm اعلام شده، و در آزمایش ما، این سرعت ها به ترتیب ۲۵ ppm و ۵۱٫۹ ipm برآورد شدند.در اسکن PDF قابل جستجو با رزولوشن dpi200  ۱:۴۴ و در رزولوشن dpi 300، ۲:۳۴ بود.

اینکه مدل SC8016U اسکنر عرضی مناسبی برای شما هست یا نه، به نیاز و بودجه ی شما بستگی دارد. این مدل در اسکن به فایل PDF تصویری، بسیار سریع است. این سرعت برای اسکن grayscale تقریبا به ۸۰ ppm و ۱۶۰ ipm اعلام شده، می رسد. سایر اسکنرهایی که در اینجا ذکر شدند، سرعت برآورد شده ی پایین تری داشتند، که تقریبا همه ی آن ها در آزمایش به طور قابل قبولی به زمان برآورد شده نزدیک بودند و تطابق داشتند.

مدل SC8016U در اسکن به فرمت pdf قابل جستجو به اندازه ی سایرین سریع نبود، و در تنظیمات پیش فرض (رنگی dpi 300) بسیار کند عمل کرد و در سایرین نیز به نوعی وقتی در حالت grayscale آن را امتحان کردیم، افت و تاخیر داشت. مدل KV-S5055C پاناسونیک تاکنون  در اسکن اسناد به pdf قابل جستجو، سریعترین عملکرد را داشته است، اما هزینه ی آن بسیار بیشتر از مدل SC8016U است.

تبدیل کتاب به پی دی اف سرچبل، تبدیل کتاب به متن قابل کپی ، تبدی…
حتما تا به امروز کدهای مربعی زیادی را در سایت ها یا نرم افزاره…
تمام مواردی که در بالا به عنوان سرتیتر قید شده در اصل یک معنی را می د…

مشخصات-فنی

نوع اسکنراداری – اسناد – بایگانی
سیستم تغذیه کاغذفیدر اتوماتیک کششی
اسکن پیشنهادی روزانه8 هزار برگ
بیشترین سایز قابل اسکنA3
کمترین سایز قابل اسکن50 میلی متر در ۵۰ میلی متر
سرعت اسکن60 برگ در رنگی – ۷۰ برگ سیاه سفید(در دقت ۲۰۰ دی پی آی)
رزولیشن سخت افزاری600 dpi
ابعاد فیزیکی330 میلی متر عرض × ۲۴۶ میلی متر ارتفاع × ۱۶۲ میلی متر قطر (وزن ۵٫۵ کیلوگرم)
قابلیت اسکن دو روبله
ظرفیت سینی ورودی100 صفحه
ظرفیت سینی خروجی100 برگ
فرمت های خروجیBMP, JPEG, RTF, searchable PDF, Single and multi-page PDF, Single and multi-page Tiff
تکنولوژی اسکن12 CCD و از نوع LED 2900
قابلیت تشخیص متن OCRبله
سیستم عامل پشتیبانی شدهWindows XP SP2 and SP3 (32-bit), Windows XP x64 Edition SP2, Windows Vista SP1 (32-bit and 64-bit), Windows 7 SP1 (32- bit and 64-bit), Windows 8 (32-bit and 64-bit), Windows 8.1 (32-bit and 64-bit), Windows 10 (32-bit and 64-bit
نوع نورپردازیLED
نوع اتصالUSB2
سنسورهاUltra Sonic
قابل خواندن بارکدبله
رزولیشن خروجی100 تا ۱۲۰۰ دی پی آی
نرم افزارهای همراهFully supported by Kodak Capture Pro Software and Kodak Asset Management Software. Windows bundled software: TWAIN, ISIS, WIA Drivers; Kodak Capture Pro Software Limited Edition; Smart Touch; Nuance P
میزان تولید صدا
فاکتورها و میزان مصرف برقدما ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد و رطوبت عامل: ۱۵٪ تا ۸۰٪ RH
سیستم پیشنهادیIntel Core2 duo 6600 @ 2.4 GHz Duo Processor or equivalent, 4 GB RAM (Windows and Linux)
لوازمna

موارد-مشابه

kodak-i2600
i3400_facing_left_open_with_batch_hero_375X0
i940_Hero4_PCMAG_375X0
plustek-8016u
دیجیتال داک : اسکن و بایگانی دیجیتال