سرور-آنلاین-اسناد

اسناد شغلی را در نوک انگشتانتان حمل کنید

امروزه به دلیل رشد سریع شرکت ها ، داشتن اطلاعات حیاتی موجود در یک لحظه خاص ، به امری ضروری تبدیل شده است. به عنوان مثال در رابطه با بخشی از این برنامه، مدیریت مدارک اصلی شرکت ، بازیابی به موقع مدارک، اشتراک گذاری ایمن در راستای بهبود کسب و کار و بازده عملیاتی بسیار مهم است. به طور خلاصه می توان گفت که مهم این است که سیستم و ابزار برای مدیریت داده ها در جای خود به درستی استفاده شوند .

خدمات اسکن و سیستم مدیریت آنلاین اسناد تیم دیجیتال داک به شما کمک می کند تا در با چالش های روزانه مدیریت اطلاعات دیجیتال ، ایمن، موثر و کم هزینه تر روبرو شوید .  راه حل های هرچند کوچک دیجیتال داک برای ارائه ی روش های ساده و فرآیند اتوماسیون شغلی به منظور به دست آوردن مزایای زیر، گنجانیده شده است:

  • بهبود فرآیندهای شغلی
  • تقویت حفاظت از فاجعه
  • حفاظت از اطلاعات
  • بهبود پیروی از مقررات دیجیتال سازی

خدمات میزبانی اسناد و مدیریت آنلاین مدارک تیم اسکن دیجیتال داک ، شما را قادر به دسترسی سریع به اسناد بدون نیاز به متحمل شدن خرید نرم افزارهای گران قیمت و زیرساخت های IT و هزینه های اداری می نماید.

متعهد به امنیت اطلاعات داده های الکترونیکی شما

این که کجا و چگونه اطلاعات شما ذخیره شود ، امری اساسی است . این امر مستلزم آن است که محافظت از اطلاعات حساس بدون به خطر انداختن دسترسی و حفاظت از سرویس گیرنده به درستی اجرا شود . تیم دیجیتال داک ، ماهیت انتقادی از امنیت اطلاعات را درک می کند. متخصصان تیم ما اطلاعات شرکت شما را در سرورهای ما ذخیره سازی می کنند به طوری که شما لازم نیست که برای سخت افزار و نرم افزار خاصی سرمایه گذاری پرهزینه انجام دهید . خدمات مدیریت اسناد آنلاین ما در پرونده ی خود دارای عملکرد موفق با بهترین شیوه در صنعت بوده است. اطمینان از امنیت و حفاظت از اطلاعات کسب و کار از طریق:

  • انتقال داده ها بصورت رمزگذاری شده
  • ورود ایمن کاربران
  • کنترل سخت گیرانه ی دسترسی به سیستم
  • پروتکل های امنیت اطلاعات و سیستم های مقاوم
  • بک آپ گیری مستمر و استراتژی های تداوم شغلی از مواردی است که این امنیت را تضمین می نماید.

بازیابی کارآمد سند برای بهبود جریان کاری

به طور کلی سازماندهی، بازیابی و به اشتراک گذاری اطلاعات به نحو احسن می تواند به سرعت اجرای وظایف شغلی کمک نماید . مدیریت اسناد و پرونده های کاغذی مستلزم فضای نگهداری پر هزینه و اعمال محدودیت های اجرایی خواهد بود . خدمات میزبانی سند آنلاین ما به شما توانایی بازیابی سریع اسناد از طریق کامپیوتر خود، به صورت ایمن، متمرکز و دقیق را می دهد .

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات اسکن و میزبانی آنلاین اسناد ما و راه حل آن ، و دیگر مسائلی که فکر میکنید ما می تونیم به شما کمک کنیم از طریق تلفن و یا پر کردن فرم در صفحه  با ما تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *