Writing-Picture-Books-grid

اسکن عکس | اسکن عکس آلبوم | خدمات اسکن عکس

از حدود ۱ سال پیش درخواست های بسیاری از مشتریان، برای اسکن عکس خود به تیم ما داده شد، با این اوصاف، ما شاهد یک نیاز جدید در خارج از محدوده ی تخصصی اسکن مدارک بودیم وآن این بود که افراد برای اسکن عکس های قدیمی و با ارزش خود نمی توانستند به یک فتوشاپ کار آنلاین و گاها بی نام ونشان اعتماد کنند و یادگاری هایشان از گذشته را به دست آنها بسپارند.

خدمات اسکن عکس تیم دیجیتال داک

شما می توانید بدون ترس از اینکه عکس های شما در مکان مطمئنی قرار دارد یا خیر، این کار را به ما بسپارید. در صورت نیاز و درخواست شما نیز ، پرسنل ما می توانند در محل حضور یافته، و اسکن عکس ها را در منزل خودتان انجام دهند. این نویدی است که شما با خدمات مدرن اسکن عکس تیم ما دریافت می کنید.

برای اطلاع بیشتر در مورد اسکن عکس به این صفحه و برای تماس با ما به این صفحه مراجعه نمائید

عکس، اسلاید، نگاتیو، آلبوم …

ما همه ی آنها را اسکن می کنیم. همچنین می توانید با خدمات اسکن عکس ما، به راحتی عکس های خود را سازماندهی، بازیابی و بایگانی دائمی نمایید. هرگز در مورد  سیل ، زلزله ، طوفان و سایر بلایای طبیعی و غیر طبیعی نگران از بین رفتن میراث خانوادگی خود نباشید. زیرا ما با اسکن عکس هایتان، خاطرات شما را در یک جای امن برایتان نگهداری می کنیم. در واقع این بخش از خدمات ما رسیدگی به خاطرات شما است و از طرفی خاطرات شما کسب و کار ما است. هنگامی که عکس های خود را در جعبه های نگه داری عکس یا آلبوم ها به صورت فیزیکی نگهداری می شود، شما به ندرت به سراغ آنها میروید و از دیدن آن ها و مرور خاطرات لذت می برید. اما با اسکن و دیجیتالی کردن عکس ها در هر زمان که بخواهید، با یک کلیک می توانید خاطرات خود را زنده کنید. عکس های شما در تلوزیون، تبلت، موبایل، کامپیوتر و هرجا که شما بخواهید. در ضمن نگران امنیت آن ها نباشید فایل های دیجیتالی براحتی قابلیت رمزگذاری را دارا می باشند.

خدمات تیم دیجیتال داک در راستای اسکن عکس

اسکن عکس، اسلاید، نگاتیو، و آلبوم بر روی اسکنرهای حرفه ای

اسکن دفترچه یادداشت

اسکن عکس با  وضوح بسیار بالا

 اسکن عکس با محتوا و یا نوشته بر روی پشت آن بدون پرداخت هزینه اضافی.

مزایای اسکن عکس با دیجیتال داک :

اسکن محلی برای امنیت تصاویر شما

اسکن از عکس های فرسوده با وضوح بالا

۱۰۰٪ نظارت کیفیت

تلاش برای کمترین تماس دست با عکس به وسیله ی اسکنر های حرفه ای

برای اطلاع بیشتر در مورد اسکن عکس به این صفحه و برای تماس با ما به این صفحه مراجعه نمائید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *