آرشیو-الکترونیکی

برون سپاری آرشیو الکترونیکی اسناد / کتاب

در یک سازمان، اسناد و پرونده ها ی اطلاعاتی به سرعت رشد می کنند این امر می تواند یک چالش در سازماندهی و مدیریت به حساب آید . تمرکز بر ایجاد یک بایگانی الکترونیکی مرجع و تشکیل پرونده ها مجازی/الکترونیکی یک راه عالی برای مدیریت سوابق است.

اما باید از کجا شروع کرد ؟ چرا که انجام پروژه های اسکن همیشه آسان نیستند ، اگر قصد دیجیتالی کردن اسناد خود را دارید ، ابتدا نیاز به تعیین این دارید که آیا خود می توانید این کار را در اداره یا محل کارتان به انجام برسانید یا نیاز به برون سپاری پروژه اسکن خود به شخص ثالث قابل اعتماد دارید .

انجام اسکن در محل کار خود اگر مقدار اسناد همواره ثابت و محدود و به صورت مداوم باشد راه حل مناسبی به شمار می رود. این نوع از اسکن را می توان به آسانی در وظایف کارکنان جا داد. با این حال، برای سازمان هایی که به طور مستمر حجم زیادی از اسناد را تولید می کنند ، برای این دسته از پروژ ها پیدا کردن یک شرکت قابل اعتماد برای برون سپاری اسکن اسناد/ کتاب، می تواند موثر و کارآمدتر از پیشنهاد اول باشد . ما در اینجا بر این باوریم که می توانیم در این راه شریک قابل اعتمادی برای شما باشیم.

راه حل خدمات دفاتری – تمام امور اسکن از جمله جابجایی، اسکن، فهرست و ذخیره سازی توسط تیم ما انجام می شود. پس از پایان عملیات، در صورت درخواست تصاویر می توانند به صورت آنلاین بازیابی و یا از طریق ایمیل، CD و یا DVD به صورت رمزگذاری شده و کاملا ایمن در دسترس شما قرار گیرند .

راه حل های سازمانی – تیم اسکن دیجیتال داک با ارائه نرم افزار و سخت افزارهای مورد نیاز برای رفع نیازهای شرکت و فعالیت شغلی در امر تصویر برداری، توزیع و مدیریت اسناد داخلی می تواند در کنار شما باشد.

راه حل اسکن براساس تقاضا – هر میزان اسنادی که شما خواهان اسکن و دیجیتال سازی آن باشید را اسکن خواهیم کرد و پس از اسکن آنها را از طریق نرم افزار بایگانی تحت وب، نرم افزار بایگانی تحت ویندوز، ایمیل، هارد درایوهای اکسترنال، CD و یا DVD در دسترس شما قرار می دهد .

هنگامی که اسناد به تصویر کشیده شوند ، شما می توانید با یک کلیک بر روی ماوس کامپیوتر، به سرتاسر اتاق بایگانی خود دسترسی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق این فرم یا شماره تماس های ما با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *