kodak i3200 Scanner

اسکنر کداک مدل آی ۳۲۰۰

اسکنر Kodak مدل i3200 ، با سرعت ۵۰ سند یکرو و ۱۰۰ تصویر دورو سیاه و سفید و ۵۰ سند رنگی در دقیقه، دارای سیستم تغذیه اتوماتیک اسناد (ADF) و سیستم اسکن مسطح (Flatbed) بصورت انتخابی (Option)، دقت ۱۰۰ تا ۱۲۰۰ نقطه بر اینچ مربع، ظرفیت فیدر ۲۵۰ برگ، حداکثر سایز اسکن ۲۱۶ میلی متر در ۸۶۳ میلی متر، اسکن روزانه ۱۵۰۰۰ برگ، ایجاد فایلهای گرافیکی با ساختار TIFF، JPG، PDF با فشرده سازی مناسب و فایلهای Multi Page ، دارای سیستم تصویر برداری CCD ، دارای نمایشگر LCD جهت برنامه ریزی اسکنر، تشخیص اسناد دو یا چندتایی از طریق امواج فراصوتی (Ultrasonic)

مشخصات-کلی

در حال حاضر
فروش اسکنر نداریم
تنها خدمات اسکن !!!

نقاط ضعف

  • دقت او سی آر زیاد جالب به نظر نمی رسد
  • قیمت بالا نسبت به تغییرات کم با مدل قبلی

نقاط قوت

  • سرعت بسیار بالا
  • اسکن به صورت دوبلکس (اسکن دورو).
  • امکان اسکن اسناد تا سایز legal و letter
  • صفحه نمایش LCDبر روی دستگاه که اسامی پروفایل ها را برای اسکن نمایش می دهد.

خلاصه

  • اسکنر کداک مدل i3200، صفحات را با سرعت چشم گیری اسکن می کند.
  • نمایش پروفایل ها به صورت کامل بر روی ال سی دی کوچک روی دستگاه کار اسکنر را ساده کرده است
  • اسکنر کداک آی ۳۲۰۰ می تواند اسناد بزرگتر از a4 را هم اسکن کند

توضیحات-یا-بررسی

Kodak i3200 Scanner – اسکنر کداک  i3200

اسکنر مدل i3200 کداک ، ارزان ترین مدل در خط تولیدی کداک در حوزه ی اسکنرهای اداری است . همچنین برای گروه های کاری بزرگ یا اداراتی که نیاز به اسکن های بزرگتر از اندازه ی legal و letter دارند ، نیز یک گزینه ی بسیار قدر است . ترکیب ظرفیت ورودی ۲۵۰ برگی با سرعت اعلام شده ۵۰ صفحه در دقیقه (ppm) و ۱۰۰ تصویر در دقیقه  (ipm) می تواند به سرعت عمل اسکن را انجام دهد . سیکل پیشنهادی کاری تا سطح  ۱۵۰۰۰ صفحه در روز نیز وعده ی قدرت و قابلیت کاری بالایی را می دهد .

امکان ندارد که مدل i3200 را با مدل طراحی شده برای استفاده شخصی یا حتی مدل های طراحی شده برای کارهای اداری کوچک اشتباه بگیرید . همانند مدل i2900 کداک ، این مدل بیشتر به یک پرینتر لیزری سیاه و سفید شباهت دارد تا یک اسکنر.

مدل i3200 در ابعاد ۹٫۴ در ۱۷ در ۱۴٫۶ اینچ (HWD) است و ۳۵ پوند وزن دارد.  همانند همه ی پرینتر های لیزری ، مخزن خروجی در بالای اسکنر است و سینی ورودی ۲۵۰ برگی در جلو و تقریبا ۶ اینچ به عمق اسکنر می افزاید . یکی از تفاوت هایی که این اسکنر با اکثر پرینترهای لیزری دارد، این است که سینی ورودی به اندازه ی کافی پهن است که کاغذهای با اندازه ی letter را در وضعیت افقی در خود جای دهد که همچنین بدین معناست که می توانید کاغذهای با اندازه ی تب لوید (۱۱ در ۱۷ اینچ) را در وضعیت عمودی وارد دستگاه نمایید . سینی ورودی ۶  اینچ امتداد دارد که می توانید در صورت نیاز برای کاغذهای بزرگتر ، امتداد آن را بیرون بکشید . بزرگترین اندازه برای فیدر خودکار (ADF) اسکنر ۱۲ در ۳۴ اینچ است ، اما کداک اظهار داشته است که می توانید با دست کاغذهایی به درازای ۱۶۰ اینچ را نیز وارد دستگاه کنید .

سخت افزار و تنظیمات مقدماتی کداک i3200

یکی از قابلیت های مفید مدل  i3200 پنل جلویی آن است که یک backlit LCD دارد که خواندن صفحه نمایش آن بسیار آسان است و علاوه بر آن دکمه های کنترل به شما اجازه می دهند یک پروفایل اسکن را انتخاب و سپس کار اسکن را شروع کنید . LCD اسکنر1 با سه ردیف ۱۸ کاراکتری ، به اندازه ی کافی بزرگ است که زمانی که گزینه های انتخابی را مرور می کنید ، نام مشروح پروفایل ها را نمایش دهد .

توضیحاتی که شما در برنامه ی اسکن به عنوان بخشی از پروفایل می توانید تعریف کنید ، پیدا کردن پروفایل مناسب را قبل از فشار دادن دکمه ی اسکن آسان تر می سازد . تنها مشکل ما این است که نرم افزار اسمارت تاچ کداک محدودیت ایجاد تنها ۹ پروفایل را دارد . انتخاب گزینه ی مورد نظر از یک لیست طولانی با وجودِ گزینه های مشروح آسان تر است ، اما باید این انتخاب را نیز داشته باشید که در صورتی که به آن ها نیاز داشتید بتوانید آن ها را تعریف کنید.

برخلاف مدل i2900 ، مدل i3200 فلت بد ندارد . با این حال در صورت تمایل می توانید آن را به دستگاه اضافه کنید . هر دو اندازه ی A4 و A3 جهت انتخاب موجود هستند . کداک اظهار داشته است که هر دو نوعِ فلت بد با کابل USB مستقیما به کامپیوتر متصل می شوند . با این حال تنها در صورتی می توانید از فلت بد استفاده کنید که برنامه ی مدل i3200 یا اسکنر پشتیبان شده ی دیگری را روی آن کامپیوتر نصب کرده باشید.

تنظیمات مدل i3200 برای اسکنری که با USB وصل می شود بسیار مرسوم و رایج است . همانطور که از اسکنری با این حدود قیمت انتظار می رود ، نرم افزار پشتیبان هیچ برنامه ی کاربردی ندارد. هر اداره ای که اسکنری با این سطح قابلیت را می خواهد ، قطعا همه ی برنامه های مورد نیاز خود را نیز دارد . درایور های Twain, ISIS,  و WIA نیز به شما اجازه می دهند که عملیات اسکن را تقریبا از هر برنامه ی ویندوزی که فرمان اسکن را داشته باشد ، انجام دهید . علاوه بر این ، کداک در زمان نوشتن این مطلب اعلام کرده است که درایورهای لینوکس در وب سایت آماده ی دانلود کردن هستند و درایور های مَک نیز به زودی ارائه خواهند شد .

در کنار درایورها ، کداک دو برنامه ای را که با اکثر اسکنرهای دیگرش عرضه می کند ، با این اسکنر ارائه داده است . انتخاب هر یک از دو برنامه به این بستگی دارد که کدامیک بیشتر مناسب نیاز شماست . ما برای آزمایش ها از برنامه ی اسکن SmartTouch کداک استفاده کردیم که کاراکترخوان نوری (OCR) دارد و می تواند اسکن را به فرمت های PDF تصویری ، PDF قابل جستجو و متن های قابل ویرایش که برای آزمایش استاندارد خود به  نیاز داریم انجام می دهد.

عملکرد Kodak i3200

سرعت اسکنر برای اسکن آزمایشی ۲۵ برگ (۵۰ صفحه) استاندارد ما به فایل PDF تصویری ، با استفاده از تنظیمات پیش فرض ۲۰۰ پیکسل در اینچ (dpi) و حالت سیاه سفید ، ۳۷ppm و ۷۴ipmبود . این سرعت ، اساسا از سرعت اعلام شده ی  ۵۰ppm و ۱۰۰ipmکمتر است ، اما این زمان شامل زمان کل است . یعنی از زمان ارسال فرمان تا ذخیره شدن فایل بر روی دیسک محاسبه گردیده است . اگر وقفه ی قبل و بعد از اسکن را کسر کنید ، زمان انجام اسکن ، تقریبا  ۵۴ppm و  ۱۰۷ipm و بهتر از زمان اعلام شده خواهد بود . در رزولوشن dpi300 نیز نتایج یکسانی دریافت کردیم .

نکته ی مثبت دیگر این است که مدل i3200 با سرعت بالایی اسکن به فرمت PDF قابل جستجو ، که عموما برای اکثر برنامه های کاربردی مدیریت اسناد مهم است ، تبدیل می نماید . اسکن اوراق استاندارد ۲۵ برگی (۵۰ صفحه ای) ما به فرمت PDF قابل جستجو در رزولوشن dpi200 1 دقیقه و ۶ ثانیه طول کشید . برای مقایسه کافی است بگوییم که مدل i2900 که سرعت بالاتری هم دارد ، همین عملیات را در ۱:۰۹ انجام داد.

مشکلات Kodak i3200

در رزولوشن پیش فرض dpi200 دقت OCR ناامید کننده بود و اسکنر در صفحه ی آزمایشی با فونت Times New Roman و در همه ی اندازه های کوچکتر از ۱۲ حداقل یک اشتباه داشت و در متن آزمایشی با فونت Arial در همه ی فونت های کوچکتر از ۱۰ حداقل یک اشتباه داشت . با این حال در ۳۰۰ dpi، صفحه ی با فونت Times New Roman و قلم ۶ و فونت Arial با قلم ۸ را بدون اشتباه خواند . نکته ای که در اینجا یاد می گیریم این است که تنظیمات پیش فرض را نادیده بگیریم و از رزولوشن های بالاتر استفاده کنیم .

اگر به قابلیت  اسکن در اندازه های تب لوید و بزرگتر از آن در مدل i3200 نیاز ندارید ، می توانید با خریدن  یک گزینه ی کم هزینه تر مانند مدل i2900 کوداک ، که حداکثر پهنای مجاز کاغذ برای آن ۸٫۵ است و فلت بدی با اندازه ی letter برای اسکن کتاب دارد ؛ پول خود را پس انداز کنید .

اگر اسکنر تخت با اندازه ی letter می خواهید ، و با این حال قابلیت مدل i3200 کداک برای اسکن کاغذهای بزرگ را نیز می خواهید به اسکنر مدل i3250 کداک نیز نگاهی بیندازید که در بسیاری از موارد مشابه مدل i3200 است ، با این تفاوت که یک فلت بد اضافه نیز دارد . اما اگر به فلت بدی با اندازه ی letter نیاز ندارید و باید صفحاتی بزرگتر از اندازه ی legal را چاپ کنید و از سرعت و قابلیت بالا نیز بهره ی خوبی ببرید ، مدل i3200 گزینه ی کاملا مناسبی برای ادارات یا کارهای گروهی بزرگ است .

تبدیل کتاب به پی دی اف سرچبل، تبدیل کتاب به متن قابل کپی ، تبدی…
حتما تا به امروز کدهای مربعی زیادی را در سایت ها یا نرم افزاره…
تمام مواردی که در بالا به عنوان سرتیتر قید شده در اصل یک معنی را می د…

مشخصات-فنی

نوع اسکنراداری – اسناد – بایگانی
سیستم تغذیه کاغذفیدر اتوماتیک کششی
اسکن پیشنهادی روزانه15000 هزار برگ
بیشترین سایز قابل اسکن216×۸۶۳ میلی متر
کمترین سایز قابل اسکن50×۶۳/۵ میلی متر
سرعت اسکن50 برگ/ ۱۰۰ تصویر در دقیقه
رزولیشن سخت افزاری600 dpi
ابعاد فیزیکیطول× عرض× ارتفاع : ۲۳۷٫۵ × ۴۳۱٫۸ × ۳۷۱, وزن : ۱۵٫۸ کیلوگرم
قابلیت اسکن دو روبله
ظرفیت سینی ورودی250 برگ
ظرفیت سینی خروجی100 برگ
فرمت های خروجیBMP, JPEG, RTF, searchable PDF, Single and multi-page PDF, Single and multi-page Tiff
تکنولوژی اسکنLED دوگانه
قابلیت تشخیص متن OCRبله
سیستم عامل پشتیبانی شدهWindows XP SP2 and SP3 (32-bit), Windows XP x64 Edition SP2, Windows Vista SP1 (32-bit and 64-bit), Windows 7 SP1 (32- bit and 64-bit), Windows 8 (32-bit and 64-bit), Windows 8.1 (32-bit and 64-bit), Windows 10 (32-bit and 64-bit
نوع نورپردازیLED
نوع اتصالUSB2
سنسورهاUltra Sonic
قابل خواندن بارکدبله
رزولیشن خروجی100 تا ۱۲۰۰ دی پی آی
نرم افزارهای همراهFully supported by Kodak Capture Pro Software and Kodak Asset Management Software. Windows bundled software: TWAIN, ISIS, WIA Drivers; Kodak Capture Pro Software Limited Edition; Smart Touch; Nuance P
میزان تولید صدا
فاکتورها و میزان مصرف برقدما ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد و رطوبت عامل: ۱۵٪ تا ۸۰٪ RH
سیستم پیشنهادیIntel Core2 duo 6600 @ 2.4 GHz Duo Processor or equivalent, 4 GB RAM (Windows and Linux)
لوازماسکنر تخت A3 کداک (در صورت درخواست) , اسکنر A4 تحت کداک (در صورت درخواست)

موارد-مشابه

kodak-i2600
i3400_facing_left_open_with_batch_hero_375X0
i940_Hero4_PCMAG_375X0
plustek-8016u
دیجیتال داک : اسکن و بایگانی دیجیتال