convert-scan-to-text

تبدیل اسکن به متن

بعد از اسکن متن ها، مانند اسکن صفحاتی از کتاب یا بخشی از یک روزنامه گاها نیاز داریم از متن های آن استفاده کنیم، اینکه چرا نیاز به تبدیل عکس به متن داریم می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد، استفاده از مطالب در گزارش، تحقیق یا پایان نامه می تواند جزو اصلی ترین این موارد باشد.

خدمات تبدیل اسکن به متن فارسی / انگلیسی

نیاز به تبدیل متن های اسکن شده خود دارید؟ کتاب های خود را اسکن کرده اید ولی متن های آن قابل استفاده در نرم افزارهای ویرایشگر متن نیست؟

ما یک تیم تخصصی اسکن با دفاتری در تهران کرج و مشهد هستیم، نیاز نیست نگران هزینه های بالا باشید. تمامی نرخ های ما براساس تیراژهای بالا در نظر گرفته شده است حتی هزینه تبدیل یک صفحه با قیمت هایی بازاری تفاوت چشم گیری دارد. تیم ما علاوه بر سعی در پایین نگه داشتن هزینه های انجام خدمات، مانند خدمات تبدیل عکس به متن، کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است. جمعیتی معادل چندصد مشتری راضی، گواهی بر گفته های ما است.

همچنین ما بعد از تبدیل اسکن های شما به متن، می توانیم آن ها را به فرمت های درخواستی مانند word به شما تحویل دهیم. البته باید توجه داشت که تنها گفته تبدیل اسکن به متن کفایت نمیکند و درصد تشخیص فاکتور مهمی است که باید آن را در نظر داشته باشید. خوشبختانه با استفاده از سیستم کنترل کیفیت ما به صورت رایگان پس از تحویل سفارش بسته به نوع سفارش تعداد ۱ تا ۱۰ صفحه به صورت تست از فایل های خروجی برای شما به صورت الکترونیکی ارسال میشود، در این صورت حتی اگر بعد از تبدیل از کیفیت کار ناراضی بودید هیچگونه هزینه ای از شما گرفته نخواهد شد.

تبدیل آنلاین اسکن به متن

این سیستم به این صورت است که در صورتی که نیاز به تبدیل اسکن های خود به متن داشته باشید، میتوانید آن ها را برای ما ایمیل کرده، ما نیز پس از تبدیل فایل خروجی را برای شما به صورت الکترونیکی ارسال میکنیم، این بدین معنی است که حتی نیاز به بلند شدن از میزکار خود برای اینکار ندارید. توجه داشته باشید که خدمات تبدیل اسکن به متن تیم ما از تیراژهای محدود تا تیراژهای بالا را شامل میشود، هرچقدر تیراژ خدمات مورددرخواستی بالارود، هزینه واحد به همان نسبت کاهش پیدا میکند.

در آخر مدت زمان این نوع خدمات بسته یه نوع درخواست میتواند از یک ساعت تا دو روز کاری متغیر باشد ولی همیشه بهترین گزینه هماهنگی با کارشناسان ما قبل از انجام هرگونه عملی است.

برای اطلاعات بیشتر درخصوص تبدیل اسکن به متن میتوانید صفحه مربوط به ocr را مطالعه یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *